AKTUALNOŚCI
informacje z życia Seminarium
Misjonarze Świętej Rodziny podczas Projektu Kostka z Grubsonem

8-10 września 2017 | Złotów

Projekt Kostka z całą pewnością już na stałe wpisał się w plan wydarzeń, w które koniecznie trzeba odwiedzić. Dowodem na to jest frekwencja (ok. 1500 osób w momencie centralnego koncertu), która towarzyszyła tegorocznemu spotkaniu.

Podczas trzech dni, młodzi ludzie z całej Polski obchodzili swoje święto. Hasło Projektu Kostka 2017 brzmiało: „Do wyższych rzeczy jestem stworzony”– to słowa św. Stanisława Kostki, patrona młodych ludzi. W tym roku program był bardzo rozbudowany i każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Były spotkania autorskie, warsztaty z ciekawymi ludźmi i oczywiście dużo dobrej muzyki. Prawdziwą ucztę mieli fani Hip-Hopu, który zdominował tegoroczny Projekt Kostka.

podczas koncertu na Projekcie Kostka

Gwiazdą wieczoru był Grubson, można było usłyszeć też takich wykonawców, jak: Anatom, PAX, Dj Anem oraz Edzio. W piątek odbyła się też część konkursowa, w której zgłoszeni uczestnicy mogli zaprezentować swoje umiejętności muzyczne. Całość wydarzeń poprowadził genialny konferansjer oraz pisarz książek przygodowych Przemek Corso.

ołtarz adoracji na Projekcie Kostka

Projekt Kostka jest organizowany przez Misjonarzy św. Rodziny. Jest to już 7 edycja tej imprezy, która odbywa się co roku w Złotowie. W tym roku projekt przybrał trochę inną formę, gdyż przeniesiono się z Półwyspu Rybackiego do Sali „Złotowianka”, gdzie odbył się główny koncert. Wydarzenie miało charakter ewangelizacyjny i oczywiście, poza dobrą zabawą i miłym spędzeniem czasu, chodzi o to, by młodzi ludzie mogli odnaleźć w życiu żywego Jezusa Chrystusa, który jest niesamowicie pociągający dla każdego człowieka.

ks. Adam Gaca MSF organizator główny Projektu Kostka 

Fotografie: Natalia Kranz, Ida Balicka

Film: Mateusz Rodziejczak

Projekt Kostka 2017


GALERIA

(Kliknij na zdjęcie, aby powiększyć)